Baví Vás turistika alebo cykloturistika? Pre toto leto sme pre Vás pripravili novinku, ktorej cieľom je spoznávanie historických, prírodných či kultúrnych pamiatok v 22 obciach Púchovskej doliny a Hornolidečska. S informačnou brožúrou a turistickým pasom v rukách si prídu na svoje úplne všetci. Veľkí aj malí, milovníci pekných ciest, zvedavci, cyklisti, ale hlavne, tí ktorí radi spoznávajú alebo chcú spoznať krásy našich krajín.

Pri potulkách jednotlivými obcami môžete postupne zbierať pamätné pečiatky do turistického pasu. Všetci tí, ktorým sa podarí navštíviť všetky atraktívne miesta a zozbierať potrebné pečiatky do turistického pasu, získajú jedinečné pamätné tričko a reklamný predmet.

Turistický pas a informačnú brožúru si môžete zakúpiť v jednotlivých obciach , podľa čoho si budete môcť naplánovať ľubovoľnú trasu. Informačná brožúra obsahuje základné informácie o obciach a turistických zaujímavostiach, prehľad jednotlivých odporúčaných turistických trás a cyklotrás s uvedením dĺžky, prevýšenia, náročnosti a približného času trvania. Turistický pas obsahuje informácie, kde a kedy je možné získať špeciálnu pečiatku pri návšteve obce.

 

 

Schéma zapojenia do súťaže                                                                     Projekt cezhraničnej turistiky

 

 

Zdieľať

Podujatia

Žiadne udalosti

Anketa

Páčia sa vám nové www stránky obce?

Áno - 60.9%
Nie - 39.1%

Počet hlasov: 23
Hlasovanie bolo ukončené o: august 31, 2013
Go to top